Jesteśmy wyspecjalizowani i innowacyjni w dziedzinie woskowania ciała. Stale poszerzamy nasze kwalifikacje, aby obsługa klienta była na najwyższym poziomie. Jesteśmy szybcy, dokładni i skuteczni. Usługi WAXING TIME skierowane są nie tylko dla kobiet. Mężczyźni coraz częściej decydują się na zabiegi depilacji woskiem, dbając o estetykę i higienę ciała.

Najniezbędniejsze

­Niech Twoje włosy urosną co najmniej 0,5 cm- 1cm, taka długość włosa gwarantuje najbardziej skuteczną depilację. Warto delikatnie złuszczyć skórę (wykonać peeling) przed wizytą. Jeśli obawiasz się bólu, możesz wziąć pastylkę przeciwbólową pół godziny przed zabiegiem (nie przesadź z ilością, zabieg nie jest aż tak bolesny jak sobie wyobrażasz). Pamiętaj proszę, aby przed i po depilacji nie korzystać z solarium, nie opalać skóry. Czas zabiegu zależny jest od depilowanej partii ciała. Depilujemy szybko i staramy się aby zabieg był jak najmniej bolesny dla Ciebie.

Waxing propozycje

­Po zabiegu woskowania skóra może być zaczerwieniona i podrażniona. Jeśli planujesz wskoczyć w bikini to odczekaj 24 godziny. Nie stosuj bezpośrednio po depilacji dezodorantu z alkoholem, nie złuszczaj naskórka, nie korzystaj z basenu, siłowni i fitness. Nie dopuszczaj do pocenia skóry po depilacji, gdyż może to wywołać podrażnienia i zapalenia mieszków włosowych. Nie należy golić maszynką (kremem do depilacji) włosków, pomiędzy zabiegami depilacji- zakłóca to cykl wzrostu włosów, które stają się mocniejsze, co za tym idzie depilacja jest bardziej bolesna. Aby uniknąć wrastania włosków, należy złuszczać naskórek conajmniej dwa razy w tygodniu. Mamy dla Ciebie świetne przepisy na domowe peelingi, które możesz wykonać sama. Zalecamy powtarzanie zabiegów depilacji co 3-4 tygodnie, włoski osiągają wtedy bezpieczną długość do usunięcia i efekty depilacji są bardziej zadowalające. Pamiętaj, że za długie włosy mogą się przerwać i efekt depilacji jest krótkotrwały. Zapytaj naszą waxingterapeutkę kiedy powinnaś/pwinienieś odbyć następną wizytę, aby skutecznie zredukować włosy i zachować gładkość skóry.

Waxing, mój pierwszy raz

­Jeśli jest to Twój pierwszy raz z nami, waxingterpeutka przeprowadzi z Tobą szybką konsultację, aby zapewnić najlepsze rezultaty zabiegu. Przygotuj się na pytania dotyczące pielęgnacji skóry, występujących alergii, o stosowanie witaminy A, kwasów (glikowy, mlekowy, salicylowy itp.). Nasza techinka depilacji i wysokiej klasy materiały na których pracujemy, pozwalają szybko i komfortowo wykonać zabieg. Pamiętaj, że włosy muszą mieć odpowiednią długość do woskowania, czyli musisz poświecić około dwóch tygodni aby odpowiednio urosły.

Jaka jest różnica między Hard Wax, a klasycznym woskiem ?

­HARD WAX rozsmarowywujemy na skórze i pozostawiamy do wyschnięcia, po czym usuwamy go z włoskami. Metoda ta jest znacznie mniej bolesna niż większoć i usuwa włoski razem z korzeniami. Korzystnie jest stosować tą metodę depilacji, gdyż wosk ten nie przerywa włosów i dłużej możemy cieszyć się gładką skórą. Wskazany w szczególności na takie partie jak bikini, pachy, twarz, klatka piersiowa, brzuch. KLASYCZNY WOSK zalecany jest do skóry mniej wrażliwej np.: nogi, plecy, ręce, ramiona. Cienką warstwę wosku nakładamy na skórę, a następnie usuwamy go z włoskami za pomocą bawełnianego paska .

Czy to będzie bolało?

­Każda osoba ma inny próg bólu i doświadczenie w woskowaniu. Łatwiej znosi się zabieg kiedy włosy są cieńsze, a to dzieje się za sprawą regularnej depilacji. Jednak wiele rzeczy może wpłynąć na dyskomfort podczas zabiegu, może to być zmęczenie, cykl miesiączkowy. Nasze wyspecjalizowane waxingterapeutki postarają się zapewnić aby zabieg był jak najmniej bolesny. Na pół godziny przed depilacją możesz zażyć tabletkę przeciwbólową, to również może spowodować mniejsze odczuwanie bólu.

Jestem w ciąży i chcę wywoskować bikini. Co polecacie?

­Woskowanie bikini stało się bardzo popularne wśród kobiet w ciąży. Waxingterapeutki są bardzo dobrze szkolone i potrafią zapewnić bezpieczeństwo, komfort i pożądany efekt woskowania. Polecamy depilację bikini woskiem HARD WAX.

Czy mogę się umówić?

Nie prowadzimy zapisów! Zapraszamy bez umawiania:)

Jakie są rodzaje bikini i czym się różnią?

Depilujemy trzy rodzaje bikini: Bikini Klasyczne, czyli usuwamy włosy z pachwin do linii majtek i górnej linii bikini pod pępkiem. Bikini Francuskie, jest to pasek o grubości 3 do 4 centymetrów biegnący przez całą długość bikini (nie usuwamy włosów pomiędzy pośladkami). Bikini Brazylijskie, oznacza że usuwamy wszystkie włoski z bikini zarówno z przodu jak i z tyłu (z możliwością pozostawienia paseczka/fryzurki).

Kontakt

tel. 22-127-15-00